Bir Kadını Etkilemenin Yolları1. DIŞ GÖRÜNÜŞ

Erkekler kadınların güzelliğine ne kadar önem veriyorsa aslında kadınlar da erkeklerin dış görünüşüne, giyimine, fiziğine önem verir. Bir insanın karakterini asla görünce anlayamazsın bu yüzden de dış görünüş çoğu zaman daha ön planda olur. Bu yüzden salaş bir halde karşısına çıkmayın. Kadınlar kendilerine bakan erkeklerden hoşlanır.


2. İYİ BİR KOKU SEÇİN

Kadınların en çok etkilendikleri diğer bir husus kokudur. Bir erkeğin kokusu kadının başının dönmesini bile sağlar. İyi bir parfüm kullanmıyorsanız bile bir kadından yardım alarak kokunuzu seçin. Seçtiğiniz koku onun hafızasında kalabilsin. Çünkü bazen her şeyi unutursun ama kokuyu asla unutamazsın. O kokuyla nerede karşılaşırsan karşılaş muhakkak anıların canlanır, burnunun ucu sızlar.


3. KENDİNİZİ ÖVMEYİN

Kadınlar, kendilerini öven erkeklerden nefret eder. Ego tatmin eden erkekler her zaman bir adım geride olur. Bu yüzden kendinizi abartmaktan, övmekten sakının.


4. KENDİNİZ OLUN

Kadınlar, kendilerini öven erkeklerden nefret eder dedik, bunun yanında hiç olmadığı gibi davrananlarda var. Kendini öveyim derken yapmadığı, başaramadığı şeyleri bile yapmış olarak anlatır. Bunların olmadığını veya yalan söylediğini anlayan kadın direkt o kişiyi kafasında bitirir. Şans vermek bile istemez. Çünkü kadınlar erkeklerden daha çok her şeyden nem kapan varlıklardır.


5. KENDİNİZE GÜVENİN

Kendinize güvenin ama bunu abartmamaya dikkat edin. Siz kadına emin adımlarla, kendinize, hislerinize güvenerek yaklaşırsanız o da size karşı temkinli hareket eder.


6. SIKMAYIN

Bazı erkekler hoşlandıkları kadınların ardından o kadar çok çabalayıp koşar ki bir süre sonra bu durum sıkmaya başlar kadını. Çünkü kadınlar zor olanı elde etmeyi daha çok sever. Siz sevginizi belli edip sürekli buluşmak isterseniz, sürekli ararsanız, onu gereğinden fazla ilgiye boğarsanız bir süre sonra yaptığınız şey tamamen ters teper. Kadın hiç beklemediğiniz anda uzaklaşabilir. Evet, ilgi göstermek, sürekli aramak belki iyi bir şey ama onun vazgeçilmez olduğunu ona hissettirip o da uzaklaşır. Bunu ilk başlarda yapmak doğru değil.


7. KAÇAN KOVALANIR

Kadınlar elde edilmesi zor kişilere aşık olmayı daha çok sever. Kadınlar, ilk dakikada kendi avuçlarında bildiği erkeklerden kaçarlar. Bu yüzden kimi zaman konuşmayı siz sonlandırın. "Uyumam lazım, iyi geceler, çalışmam gerek" gibi. Bunları yaparken abartmamaya dikkat edin.


8. EĞLENCELİ VE BİLGİLİ OLUN

Kadınlar yanlarında rahat eğlenebildikleri erkeklerle olmak ister. Eğlence anlayışınız olursa ve onu eğlendirebiliyorsanız artı puan kazanmış olursunuz. Ayrıca kadınlar zeki erkeklerden etkilenir. Bilgili olursanız daha ön planda olursunuz. Eğer sizin bilgisiz olduğunuzu düşünürse bu sizin için eksi bir durum. Bu yüzden bildiğiniz şeyleri söylemekten kaçınmayın.


9. GİZEMLİ OLUN

İlk safhada her şeyinizi anlatmaya başlamayın. Biraz gizemli olmak iyidir. Onun sizi merak etmesini, sizinle alakalı şeyleri merak etmesini sağlayın.


10. UFAK TEFEK SÜRPRİZLER YAPIN

Kadınlar sürprizleri çok sever. Ona hiç beklemediği anlarda sürprizler yapın. İlla bir özel günü beklemeyin. Beklemediği anlarda yapılan şeyler onu daha çok mutlu edecektir. Romantik olduğunuzu ve ona değer verdiğinizi düşünecektir.

54 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör