BURÇLAR

Güncelleme tarihi: 17 Ağu 2020


KOÇ

Neşeli bir burçtur. Sevdiklerine toz kondurmaz. Kimseyi küçük düşürmez. Birisini sevmiyorsa söyler, seviyorsa da çok sever. Koç'ta yalana yer yok. Yalan söyleyen insanı da hayatından çıkarır. Koç'a dürüst olun, çünkü onu en çok üzen insanlar "seni asla bırakmam" diyenlerdi.


BOĞA

Boğa'ya keşfedebileceği yeni insanlar lazım. Aynı yalancı bazı insanları görmekten yoruldu artık, yalandan "nasılsın" diyip yoran insanlar çok oldu. Boğa'yı mutlu edin. Bir adım atın görün bakın sizi nasıl mutlu edecek. Boğa fazlasıyla muazzam bir burçtur.


İKİZLER

İkizler kadar kendini üzen bir burç yok. Birisi ona ne kadar kötülük yaparsa yapsın en büyük zararı hep kendi kendine yapar ikizler. Çünkü boş yere çok düşünür. Olayları kafasında öyle bir yere taşır ki yine de boşuna kendini delirtmiş olur. İkizler en stresli burçtur.


YENGEÇ

Yengeç güzel güzel abi. Çok zorluk çekti, çok insan tanıdı, çok güveni kırıldı ama asla birini isteyerek veya bilerek kırmadı. Yengeç çok kırıldı, çok yoruldu ama asla pes etmedi. Yengeç bir mucize olsun istiyor şu sıralar. Çünkü yaşadığı şeyler hiç kolay değil. Yengeç çok güçlü.


ASLAN

Aslan'ın fazla kalabalığa ihtiyacı yok, süslü cümleler de duymak istemiyor. Sadece bazı insanların işine burnunu sokmamasını istiyor. Aslan, boş yere bunalıma girmek istemiyor artık. Aslan her şeyin en güzeline layık, en zorlu günleri en zor şeyler yaşayarak atlattı.


BAŞAK

Başak'ın şu sıralar huzura ihtiyacı var. Herkesten uzakta dinlenmeye ihtiyacı var. Sahte arkadaşlıklara karnı tok artık. Başak'ın mutlu olması için huzurlu olması lazım. Çünkü çok fazla kalabalığı sevmez. Başak hayattır, yaşamak lazım. Başak aşktır, huzurdur.


TERAZİ

Terazi hayatında mutlu olacağı bölüme geçmek istiyor artık. Her günün aynı geçmesinden çok yoruldu. Çünkü terazi fazlasıyla bambaşkadır. Herkes gibi değildir, herkesleşmez de. Teraziye cana yakın insanlar lazım. Çünkü en nefret ettiği şey samimiyetsizliktir. Onu sevin.


AKREP

Akrep, zordur, onu anlayabilmek, sessizliğinden anlayabilmek için emek harcamak gerekir. Akrep'in hayatına öylesine giremezsiniz. Çünkü gönül kapısı herkese açık değil. Sebebi ise en çok güvendiklerinden gördüğü güvensizlik. Bunu en iyi akrepler bilir. Çok yaşanmışlıkları var.


YAY

Yay saftır, ne kadar ağır başlı, kendinden emin gözükmeye çalışsa da çok güveni boşa gitti. İçinde sakladığı hayal kırıklıkları çok sevdiği insanların mimarlık abidesiydi aslında. Yay'ın kalbi yorgun, çok fazla her şeyi dert edip içine attığı için mutlu olması lazım acilen.


OĞLAK

Oğlak, yanında olan insanları unutmaz asla. Ona sırt çeviren insanları da unutmaz. Nasıl unutsun ki? Bazıları bir zamanlar "seni asla bırakmam" diyenlerdi. Oğlak'ı anlamadılar, çünkü fazlasıyla bambaşkaydı. Bazılarından en önemli farkı herkesleşmemiş olmasıydı. Oğlak çok özel.


KOVA

Kova'ya güzel bakın. Onu üzmemeye çalışın, ne istiyorsa yapın, ilgilenin onunla. Kova'nın kalbi büyüktür, herkese hak edecek veya hak ettiğinden fazla değer verir. Kovanın kıymetini bilmeyen insanlar ondan ayrılınca onu çok özlerler. Çünkü kova bambaşka, çok özel.


BALIK

Balık'ın en güzel anıları sevdiği insanla olan yanmışlıklarıdır. Balık fazlasıyla özeldir ve kimseyi yarı yolda bırakmaz. Balık hep en küçücük şeylerden mutlu olmasını başarabilen burçtur. Balık'ı üzmek kolaydır ama gönlünü almak uzun zaman alır. Hiç konuşmaz, konuşturmaz.


Burçlar ve özellikleri hakkındaki yazımıza göz atabilirsiniz.


71 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör