Burçların Dikkat Çeken Özellikleri


KOÇ

Ona güvenin, kimseyi zor durumda bırakmaz. Koç dik başlıdır evet ama bir şeyi unutuyorsunuz, bu onun bazı güvensizliklerinden korunma şekli. Çünkü ne kadar sessiz kaldıysa bir o kadar yordular, kırdılar onu. Koç'un kalbi güzel insanlara ihtiyacı var. Çok yoruldu bazı boş insanlardan.


BOĞA

Boğa mutsuzluğunu gizlemede masterdır. Güzel gülüşü vardır ama gülüşünün arkasında çok hayal ve güven kırıklığı saklar. O kadar yanlış insanlara güvendi ki, ilk başta bu beni asla üzmez dedi, sondaysa üzüntüden başka bir şey bırakmadılar Boğa'ya. Kolay kolay yıkamazlar Boğa'yı.


İKİZLER

İkizler, o kadar çok taşlı yollardan geçti ki, artık bazı insanların yokluğu onu korkutmuyor. Ne kadar neşeli gözükse de bir tarafı siyahtır İkizler'in. Ne kadar mutlu görüyorsanız bir o kadar mutsuzdur İkizler. Deliler gibi sevip, çocuk gibi üzülen bir burçtur. Onu sevin.


YENGEÇ

Yengeç, kimseye bulaşmaz, kimseyle işi olmaz. Yengeç güzel seven, çok üzülen, çok özleyen, bazı güvendiği insanlar yalan olan, derdi çok olan ama bütün bunlara rağmen kahkaha atabilen bir burçtur. Yengeç bazı insanlara çok güvendiği için çok zor şeyler yaşadı ve bu hiç kolay değil.


ASLAN

Tam olarak tanımlayamazsınız, tam olarak bir kalıba sokamazsınız. Aslan böyle, öyle diyemezsiniz. Çünkü Aslan herkese karşı farklıdır. Onu sevmeyene farklı, sevdiklerine ise tamamen farklıdır. Aslan bazı insanları güneş yerine koyduğu için hak etmediği şeyler yaşadı.


BAŞAK

Yalan söylemez, aldatmaz. Kötü huyu; bazı insanlara çabuk bağlanmak ve hiç kopamamak. Vedaları asla sevmez. Yapmacıklıktan nefret eder. Detaylara takılır, kafaya takar her şeyi, çok samimidir, zor günlerinizde hep yanınızda olan o'dur.


TERAZİ

Terazi'nin adı ve gülüşü yeter. Terazi'nin güzel bakışı yeter. Terazi'yi ne kadar anlatsam az, gördüğünüzden daha fazlasıdır. Vedaları sevmez mesela, çünkü birisi gidince ve bu sevdiği insan olunca herkes gitmiş gibi oluyor. Terazi'yi yalnız bırakmayın, çünkü çok üzülüyor.


AKREP

Akrep'siz bir gününüz olmasın. Sevgisi çok kıskanılır. Kimse seni Akrep gibi sevmez. Kimse onun gibi özlemez. Özlemini içinde yaşar. Yalanlar dinlemekten de nefret eder. Ona dürüst olun hep. Çünkü Akrep hayatında yalan söyleyen insanları barındırmaz.Bu kadar net.


YAY

Yay detaylara çok takılır. Çok dikkatlidir ve kimseyi kırmamaya özen gösterir. Sevgisi dillere destan olur Yay'ın, çünkü çok güzel sever o. Yay sevdiklerini paylaşmaz, o konuda fazlasıyla bencildir. Yay yapmacık insanlara tahammül edemez. Ya Yay'a dürüst olun ya da yanında olmayın.


OĞLAK

Oğlak güçlü bir burçtur, severse temiz sever. Oğlak'ı küçük yenilgiler korkutmaz, hayatta o kadar zor şeyler yaşadı ki, bütün bu tecrübeler onu çok güçlü birisi yaptı. Oğlak'ın yaşanmışlıkları var ve bu yaşanmışlıklar hiç kolay şeyler değil. Oğlak'ı üzmeyin, gerisi hallolur.


KOVA

Geceyi seviyor, bir de uzun yolculukları. Kova'ya çok fazla şey lazım değil mutlu olmak ve mutlu olması için. Kova'yı üzmeyerek de mutlu edebilirsiniz. Kova'yı anlatmak yetmiyor, yaşamak lazım. Öylesine anlayamazsınız onu. Çok özeldir Kova.


BALIK

Balık, sakin görünmesine rağmen çok içten ve duygusal burçtur. Bazen sinirlendiği de oluyor ama kimsenin kalbini kırmamaya dikkat ediyor. Balık vefalı burçtur. Yanında olanı da, olmayanı da unutmaz. Ona 1 iyilik yapana, Balık 5'ini yapar. Balık çok güzel seven burçtur. Sevin onu.

64 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör