Gameloop Nasıl İndirilir?

Ülkemizde olduğu kadar, tüm dünyada popüler hale gelmiş olan mobil oyunlar için geliştirilen Gameloop, sorunsuz olarak bilgisayarlarınıza indirip kurulum işlemini sorunsuz şekilde yapabileceğinizi sağlamaktadır. Gameloop uygulamasını indirebilmek için arama motorunuza Gameloop yazarak karşınıza çıkan en üst siteye tıklamanız yeterlidir.

Daha kısa yoldan uygulamanın resmi sitesine erişmek için https://gameloop.fun/tr site adresine tıklayabilir ve karşınıza çıkan sayfada İndir butonuna tıklayarak, indirme işlemini başlatabilirsiniz. Kurulum işleminin ardından uygulamada karşınıza çıkan mobil oyun görsellerine tıklayıp, oyunları bilgisayarınıza indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Gameloop Ne İşe Yarıyor?

Oyun sektörünün hızla yayıldığı ve ünü tüm ülkelere uzandığı bilinen bir gerçektir. Özellikle online yani çevrimiçi gerçek kişiler ile kıyasıya mücadelelerin verilmiş olduğu çok sayıda oyun küçük ya da büyük yaştaki insanların eğlenceli zaman geçirmesini sağlıyor. Son yıllarda ortaya çıkan e-spor hizmetlerinin de oyunlara olan ilgisinin artmasına sebep olmaktadır. Eski yıllarda bilgisayar üzerinden oyunlar oynanmış olsa da, son dönemlerde mobil cihazlar için üretilen oyunların sayısı giderek artmaktadır.

Ancak mobil oyunların bilgisayar cihazlarından da oynanabilmesi Gameloop uygulaması sayesinde mümkün hale getirilmiştir. Çin merkezli Tencent adlı firma tarafından geliştirilmekte olan Gameloop programı, mobil cihazlar için piyasaya sürülen çok sayıda oyunun, bilgisayar cihazlarında da bu uygulama sayesinde oynanmasını mümkün hale getiriyor.

Gameloop Uygulamasında Hangi Mobil Oyunlar Yer Alıyor?

Mobil oyunlar istenen zamanlarda ve mekân fark etmeksizin oynama ayrıcalığı sunabilse de, bu oyunları bilgisayar üzerinden daha rahat şekilde oynamak isteyenlerde bulunabilmektedir. Daha akıcı ve daha büyük ekranda etrafı görmeyi ve heyecanın daha fazla olmasını isteyen kişiler için geliştirilmiş olan programda, son yıllarda ciddi rağbet gören pek çok popüler mobil oyun çeşitleri yer almaktadır. Söz konusu olan Gameloop uygulamasında görebilecek olduğunuz mobil oyun çeşitleri ise şunlardır:

PUBG Mobile

Call of Duty: Mobile

Free Fire

Arena Of Valor

GTA 5 Mobile

PUBG Mobile Lite

League of Legends Mobile (Yakında)

Brawl Stars

Dota 2 Mobile

Lords Mobile

Black Desert Mobile

Pokemon Go

Konuşan Tom

Candy Crush Saga

Minecraft

Clash Royale

Roblox

Portal 2

101 Okey Plus

Gameloop Uygulaması Ücretli Mi?

Kaliteli sorunsuz bir oyun geçirmenizi sağlayan en iyi emülatörlerden birisi olan Gameloop, günümüzde tanınan pek çok kaliteli mobil oyunu sunan şirket tarafından hazırlanmıştır. Bu sayede kişisel bilgi ve hesaplarınızın çalınması ya da yok olması gibi olumsuz durumlar meydana gelmemektedir. Emülatör yani uygulama hakkında fazla bilgisi olmayan kişiler, Gameloop uygulamasının ücretli olduğunu düşünebilmektedir.

Sunulmuş ve sürekli güncellenmekte olan emülatör tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Fazla yer kaplamaması ve düşük sistemli bilgisayarlar için sorunsuz kurulum yapılabilmesi sayesinde saniyeler içerisinde ücret ödemeden uygulamayı indirmeniz sağlanıyor. Uygulama üzerinde Türkçe başta olmak üzere İspanyolca, Portekizce ve İngilizce gibi farklı dil seçenekleri de mevcuttur.


75 görüntüleme0 yorum