Kelebegimsi.com Hakkında

Ücretsiz Makale Sitesi Kelebegimsi

Son zamanlarda artan blogger kavramı ile çok miktarda yazılar her daim pek çok siteye paylaşılmaya başlandı. Hayata ya da her daim insanların ilgisini çeken konulara dair bilgiler paylaşılıyor. Kelebegimsi.com da bu ilgi çekici sitelerden biridir.

Pek çok konuda alanında uzman yaralar bilgi ve birikimlerini bu siteye aktarmakta. Kelebegimsi kuruluş amacı bakımından oldukça faydalı bir site. Her insan gün içerisinde bir şeyler okumak ve kendini geliştirmek ister. Kaliteli yazılar ve bazen sohbet havasında insana fayda sağlayan yazılar sayesinde kelebegimsi.com insanlara hizmet etmekte. Günümüzde yaşanan pek çok ulusal ve küresel olay hakkında yazılar da her zaman güncel olarak yeni yazılar ile bu siteye eklenmekte.

Yaşama Dair Makaleler

Pek çok dünya çapındaki olay bu sitede yer alıyor. Örneğin son dönemde bir küresel salgın haline gelen covid 19 virüsü hakkında yazılar burada yer alıyor. Covid 19 ile ortaya daha sık çıkan dezenfekte etme işlemi hakkında püf noktalar gibi bilgilendirici makaleler her daim hali hazırda burada bulunuyor. Dezenfektan nasıl yapılır ya da yapılırken ne gibi önlemler alınmalıdır? Bu ve bunun gibi pek çok faydalı ve pratik bilgilerin yer aldığı makaleler her zaman güncelliğini koruyarak kelebegimsi.com adlı sitede yer alacak.

Dünya çapında olayların yanı sıra hayata dair ve onun nasıl yaşanması gerektiğine dair tecrübelerin de paylaşıldığı bir yer burası. Kişisel gelişim kitapları mantığı gibi olan pek çok yazılar var. Makaleler tamamen özgün içeriklidir.

Yazarların kendi hayatlarında edindikleri tecrübelerin bir makalesi niteliğindedir. Yazarların verebileceği hayata dair tavsiye ve öğütler adeta yeni bir kapı aralıyor. Hayata dair tecrübe edinmek isteyenler için bu makaleler birebir işlevi görüyor. Yeni vizyon kazanmak ve dünyaya başka bir kişinin bakış açısı ile bakmak için kelebegimsi çok önemli ve kullanılması çok kolay bir site.

Kolay Kullanım Ve Abonelik Hizmeti

Kelebegimsinin çok kolay kullanıma sahip bir düzeni var. Arayüzü çok sade ve anlaşılır. Bu yüzden her yaştan ve her kesimden insan burada rahatlıkla yazılar okuyabilir. Bir diğer kelebegimsi kolaylığı ise abone hizmeti. Bazı bilgilerin girilmesi ile siteye abone olunabiliyor. Abonelik hizmeti sayesinde sitede paylaşılan her yazı mail olarak okuyucuya haber veriliyor. Bu sayede aboneler her daim site hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Bilgiler yüzde yüz güvende. Yani asla çalınması ya da bilgilerin suistimal edilip üçüncül şahıslar ile paylaşılması söz konusu değil. Üstelik abone olma hizmeti tamamen ücretsiz. Hiçbir ücret ödemeden bu hizmetlerin tamamından herkes yararlanabilir.

Sonuç olarak bu tarz makale siteleri içerisinde en başarılı olanlardan birisi kesinlikle kelebegimsi olabilir. Ayrıca çok çeşitli makaleler sayesinde herkese ve her zevke uygun makaleler bulunmakta. Site şu anda kullanıma açık durumda. İsteyen herkes abone olabilir.

61 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör